Recykling Łódź


Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu odbioru i transportu różnych kategorii odpadów. Czerwony Hasiok oferuje pełną gamę usług z zakresu wynajmu kontenerów i worków z przeznaczeniem do wywozu czystego gruzu, odpadów budowlanych, ziemi, papy oraz materiałów izolacyjnych takich jak wełna mineralna i styropian. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór wykonawcy, który ma duże doświadczenie w tego typu pracach, bo tylko taki będzie w stanie zaproponować rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb obiektu, jak i klienta - tłumaczy ekspert z Akademii Czystości. Prawo budowlane oraz Ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. Ustawy o ochronie przyrody (Dz.U. Gwarantujemy szybką i bezpieczną realizację dostosowaną do waszych potrzeb oraz oczekiwań finansowych. Nasze nowoczesne koparki oraz inny sprzęt pozwalają na szybką i fachową realizację Państwa zleceń. Wykwalifikowana kadra dobierze odpowiedni do Państwa potrzeb i wymagań sprzęt. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy i elastycznie dopasowujemy się do Państwa potrzeb. Jako nieliczni zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów i dlatego każdemu klientowi indywidualnie dobierzemy kontenery, by w jak najtańszy sposób mógł pozbyć się zalegających śmieci.

Kontenery na śmieci

Makulatura mocna

6m3 - 3,50m x 1,70m x 1,10m

Malbork - z 13,50 zł do 20 zł,

Odśnieżanie marketów

Jak założyć zakład oczyszczania miasta - wskazówki

Osiadłego (kilka godzin lub dni po opadach) - 2 kN/m3,

Bezpieczeństwo i satysfakcja Klientów są dla nas priorytetem. Naszym priorytetem są terminowe podstawienia kontenerów przy zapewnieniu klientowi jak najniższych opłat z tego tytułu. Chętnie podejmujemy się również wywozu odpadów wielkogabarytowych, takich jak niepotrzebne meble czy kartony. Zajmujemy się również ich utylizacją. Ponadto wykonujemy również rozbiórki i wyburzenia, realizowane przy pomocy koparek i koparko ładowarek. Największe zmartwienie mają ci, którzy przeprowadzają prace remontowe, renowacje, rozbiórki i budowy różnych obiektów. Dzięki regularnemu usuwaniu odpadów z naszych domów, firm, fabryk, placów budowy możemy żyć w zdrowszym i bardziej przyjaznym środowisku. Dysponujemy wieloma kontenerami, które pozwalają na wywóz każdej ilości gruzu z Państwa posesji bądź budowy. Wywóz gruzu z naszą firmą jest szybki i bezproblemowy. Posiadamy kontenery na gruz o różnych pojemnościach - od 5m3 do 10m3. Szeroka gama kontenerów umożliwia Państwu wywóz gruzu i śmieci (odpadów budowlanych) o różnych gabarytach i o każdej wadze z każdego miejsca na terenie Gliwic, Zabrza, Bytomia, Katowic i okolic.

Specjalizujemy się w usługach związanych z wywozem gruzu oraz śmieci i odpadów poremontowych na terenie Gliwic, Zabrza, Bytomia, Katowic oraz innych lokalizacji w województwie śląskim (mapa zasięgu). Wywozimy je od Państwa z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Katowic oraz wszystkich ościennych miejscowości oraz gmin. Wszystkie odebrane w kontenerach śmieci, odpady oraz gruz wywozimy na profesjonalną sortownię gdzie odpady zostają poddane recyklingowi i w 95% trafiają do ponownego odzysku dzięki czemu możemy oferować najniższe ceny. W Warszawie do dyspozycji naszych klientów podstawiamy kontenery budowlane o pojemności 2m3, 5m3, 7m3 oraz worki na gruz o pojemności 1m3. Przeznaczone są one na wywóz śmieci, wywóz gruzu, odpadów budowlanych, gabarytów i odpadów zielonych. Nasze pojemniki na gruz i kontenery na śmieci spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo usługi wynajmu zsypów oraz kontenerów na gruz i śmieci. W papierach wpisują sobie, że śmieci odebrały, posegregowały albo wywiozły na wysypisko w odpowiedniej liczbie ton. Pierwsza możliwość, to zamówienie u nas kontenera na śmieci po remoncie.


Copyright © 2020 Www.trans-tom.com.pl